صبا الکتریک

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

صبا الکتریک

شرکت صبا الکتریک؛ همراه شما در تولید انواع دستگاه جوش

صنعت جوش در ایران به عنوان یکی از مهم‌ترین صنایعی شناخته می‌شود که دستگاه‌های بسیار مختلفی را نیاز دارد. این صنعت که به عنوان یک صنعت واسطه، به بسیاری از صنایع دیگر خدمت رسانی می‌کند، نیاز به بهره‌برداری از دستگاه‌های مختلف دارد. در طی سال‌های اخیر، با حضور برندهای خارجی در ایران، گزینه‌های بسایر مناسبی به وجود آمده‌اند. با این حال، شرکت صبا الکتریک به عنوان یکی از شرکت‌های قدرتمند ایرانی در این زمینه، توانسته است تا نام خود را در بین رقبای خارجی به خوبی مطرح نماید.

این برند ایرانی، در طی سال‌های فعالیت خود در بازار، انواع دستگاه جوش صبا را در مدل‌های مختلف و متنوع تولید کرده است. دستگاه‌هایی مختلف و با کاربردهایی متنوع که هریک با دیگری در موارد استفاده متفاوت عمل می‌کنند. از همین رو در این بخش، به سراغ تاریخچه و شکل گیری شرکت صبا الکتریک رفته‌ایم و در ادامه قصد داریم تا درباره انواع دستگاه جوش‌های صبا و کارکردشان نکاتی را عنوان کنیم. نکاتی که امید است برای شما به یک نتیجه مناسب برای خرید و استفاده از انواع محصولات شرکت صبا الکتریک بینجامد.

 

تاریخچه شروع به کار شرکت صبا الکتریک در ایران

شرکت صبا الکتریک شروع به کار خود را از سال 1376 رقم زده است. این شرکت از همان اولین روزهای شروع به کار، حوزه اصلی فعالیت خود را به تولید انواع مختلف دستگاه جوش با انواع برد مختلف اختصاص داده است. اولین محصولات تولید شده در شرکت صبا الکتریک، محصولاتی چون بردهای درایور دستگاه رکتیفایر بودند که در مدل‌های 3 و 6 تریستوره تولید شدند.

همین محصولات خود عاملی بودند تا شرکت‌های بزرگی به سراغ شرکت صبا الکتریک آمده و به دنبال همکاری با این شرکت باشند. استفاده از محصولات و انواع دستگاه جوش‌های صبا، برای بسیاری از صنایع و محصولات کارآمد بود و قابلیت‌های بسیاری را به این صنایع می‌افزود.

 

در پروسه بعدی، شرکت صبا الکتریک، با تکمیل تولید بردهای جوش خود، انواع مختلف و متفاوتی از دستگاه جوش‌های صبا را راهی بازار کرد. انواعی چون دستگاه جوش با برد زیرپودری، پلاسما و مواردی از این قبیل همگی محصولاتی بودند که در صبا الکترکی به مرور تولید شدند. رشد و پیشرفت محصولات تولید شده در صبا الکتریک، در طی سال‌های بعدی به گونه‌ای بود که این شرکت امروزه انواع مختلف دستگاه جوش صبا را در مدل‌های استاندارد جهانی و روز دنیا به ثبت رسانده و به بازار عرضه می‌کند.

تنوع بالا در بین محصولات تولید شده در شرکت صبا الکتریک

انواع مختلف محصولات تولید شده در شرکت صبا الکتریک

مانند هر شرکت دیگری، شرکت صبا الکتریک نیز محصولات بسیاری را برای عرضه دارد. این شرکت با تولید انواع مختلف دستگاه‌های جوش توانسته است تا بازار دستگاه جوش ایران را تحت تاثیر خود قرار دهد. امروزه دستگاه‌های جوش صبا الکتریک با انواع مختلفی روبه‌رو شده است که هریک با دیگری در کارکرد متفاوت هستند. تنوعی که سبب شده است تا این محصولات به عنوان بخشی از بهترین محصولات در بین دستگاه‌های مختلف جوش شناخته شوند و بتوانند کارایی خوبی را از خود برجای بگذارند. اگر به دنبال برطرف کردن نیاز خود به وسیله دستگاه‌های جوش تولید شده در شرکت صبا الکتریک هستید، خواندن این نکات به شما کمک خواهد کرد.

 

1.  رکتیفایر

رکتیفایر به عنوان یکی از اصلی‌ترین انواع دستگاه جوش‌های صبا، قابلیت‌های بسیاری را برای مخاطبان خود ایجاد می‌کند. این دستگاه جوش مهم و کاربردی، در صنایع مخلتف و متعددی به کار می‌رود. از همین رو در فازهای مختلف و با میزان آمپرهای متفاوتی به تولید می‌رسد که هریک برای یکی از صنایع مخاطب مناسب هستند.

رکتیفایرهای شرکت صبا الکتریک، در دو مدل تک فاز و سه فاز، گزینه‌های پر کاربرد و مهمی محسوب می‌شوند. در مدل تک فاز انواع رکتیفایر موجود در بین دستگاه‌های جوش صبا، مدل‌هایی 200 امپر، 250 آمپر و زیر 200 آمپر وجود دارند. در کنار این مدل‌ها در دسته سه فاز می‌توان مدل‌هایی مانند 350 آمپر را در کنار مدل‌های 400 آمپر و 500 آمپر مشاهده کرد. مدل‌هایی که به عنوان گزینه‌های قدرتمند رکتیفایر در بازار و شرکت صبا الکتریک شناخته می‌شوند. قابل توجه است که قیمت دستگاه جوش سه فاز صبا الکتریک، نسبت به دیگر دستگاه‌های جوش برند خارجی موجود در بازار قیمت بسیار مناسب‌تری را دارد.

 

2.  گوج

یکی از پرکاربردترین دستگاه جوش‌های صبا را می‌توان دستگاه گوج دانست. این دستگاه جوش در صنایع مختلف و متعددی مانند خودروسازی، صنایع پتروشیمی و سیمان و فولاد، برشکاری و صنایع فلزی و مونتاژ اهمیت بسیاری دارد. صنایع مختلفی که هریک به عنوان یک شاهرگ حیاتی اقتصاد کشور جریان دارند و به وسیله دستگاه گوج، کارایی خود را به خوبی نشان می‌دهند.

دستگاه گوج تولید شده در شرکت صبا الکتریک، محصولی پر تنوع بوده که در این برند در سه مدل سری 8، 10 و 12 ساخته شده است. این محصول با داشتن قابلیت استفاده از نمایشگر دیجیتال خود و امکان تنظیم میزان جریان خروجی، به یک دستگاه بسیار قدرتمند و کاربردی تبدیل شده است. دستگاهی که به وسیله آن می‌توان از تکنولوژی‌های روز اینورتر استفاده کرد و در هزینه مصرفی برق صرفه‎‌جویی مناسبی را برای خود به ارمغان آورد.

 

3.  میگ مگ

میگ مگ اینورتری یا دستگاه جوش میگ مگ، به عنوان یکی از انواع دستگاه جوش در بازار شناخته می‌شود که از دهه هشتاد میلادی وارد بازار کار شده است. این دستگاه جوش، قابلیت‌های بسیاری ار از خود بر جای می‌گذارد و تنوع مناسبی را در محصولات خود دارد. شرکت صبا الکتریک، با تولید دو نوع از انواع دستگاه جوش میگ مگ در مدل‌های تک فاز و سه فاز، این دسته از محصولات خود را ارائه می‌کند. دستگاه جوش میگ مگ، از طریق تشکیل قوس الکتریکی فرایند جوشکاری خود را به ثمر می‌رساند. با این حال، استفاده از این دستگاه نسبت به جوشکاری قوس الکتریکی دستی، سرعتی بیشتر و نرخ رسوب بالاتری را نیز دارد که جز مزایای اصلی برای این دستگاه محسوب می‌شود.

 

4.  زیرپودری

یکی از انواع گزینه‌های شما برای خرید دستگاه جوش، انواع دستگاه خرید جوش یزرپودری هستند. این انواع دستگاه جوش خود مزایای بسیاری را به همراه دارند. عدم نیاز به یک جوشکار به صورت دائمی و امکان جوشکاری بدون هرگونه دود و تشعشع موضوع مهمی است که خرید این محصول را با استقبال بسیاری روبه‌رو کرده است.

در این دسته از محصولات شرکت صبا الکتریک، دو دسته از محصولات جوشکاری زیر پودری قرار دارند. این دو دستگاه مهم و کاربردی با مشخصات فنی مختلف، می‌توانند نیاز شما را برای خرید و استفاده از دستگاه جوش زیرپودری برآورده سازند.

استفاده از دستگاه جوش زیرپودری صبا الکتریک

5.  برش

زمانی که به دنبال خرید دستگاه برش از شرکت صبا الکتریک هستید، لازم است تا محصول مورد نظر خود را برای برش مشخص کنید. شرکت صبا الکتریک با تقسیم بندی دستگاه‌های برش به سه دسته اصلی، سعی کرده است تا گزینه‌های مختلفی را در بین محصولات خود جای دهد. انواع دستگاه برش صبا الکتریک را می‌توان به سه دسته اصلی و مهم دستگاه برش لوله، دستگاه برش ریلی و دستگاه برش پلاسما تقسیم بندی کرد. البته در کنار این سه دسته از محصولات، لوازم جانبی برای دستگاه‌های برش نیز اضافه می‌شوند. خصوصا دستگاه‌های برش پلاسما نیاز به لوازم جانبی برای استفاده خود دارند تا کاربردی بهتر و کامل‌تر را برای مخاطب خود به وجود آورند.

 

6.  تیگ

ششمین دسته از محصولات مهم و کاربردی در بین انواع دستگاه‌های جوش تولید شده در شرکت صبا الکتریک، دستگاه‌های تیگ جوشکاری هستند. این انواع دستگاه جوشکاری در بین محصولات شرکت صبا الکتریک به دو دسته محصولات تیگ DC و تیگ AC/DC تقسیم می‌شوند. دستگاه‌هایی با قابلیت بسیار بالا و کاربردی برای جوشکاری که با اصول جوشکاری قوس تنگستن کارایی خود به نشان می‌دهند. این دو دسته از دستگاه جوشکاری، هریک در مدل‌های بسیار مختلف و متعددی در بین دستگاه جوش‌های صبا به تولید و عرضه می‌رسند و با دیگر متفاوت هستند. دستگاه‌هایی که براساس نیاز و کارکرد خود می‌توانید به یک انتخاب مناسب از بین آن‌ها دست پیدا کنید.

 

مهم‌ترین مزایای استفاده از انواع دستگاه جوش‌های صبا

زمانی که به دنبال خرید و استفاده از انواع دستگاه جوش‌های صبا و خرید از شرکت صبا الکتریک هستید، حتما مزایایی را در نظر خواهید گرفت. محصولات این شرکت مانند هر شرکت دیگری، دارای مزایای خاص خود هستند. مزایایی که تا به امروز استقبال از این محصولات را با خود به همراه داشته‌اند. اصلی‌ترین مزایای استفاده از این محصولات عبارت است از:

  1. با بررسی لیست قیمت صبا الکتریک و مقایسه آن با برندهای خارجی تولید کننده انواع محصولات و دستگاه‌های جوش، متوجه خواهید شد که این انواع دستگاه قیمت بسیار مناسبی را نسبت به برندهای خارجی و با کیفیت مشابه دارند.
  2. داشتن 5 گواهی ثبت اختراع برای شرکت صبا الکتریک در زمینه تولید دستگاه جوش، نشان دهنده توانمندی و تولید دستگاه‌های به روز و کاربردی در صنبعت دستگاه جوشکاری است.
  3. شرکت صبا الکتریک با استفاده از بهترین مواد اولیه تلاش کرده است تا محصولات خود را با کیفیت و دوامی بالا به دست مخاطبان و مصرف کنندگان خود برساند.
  4. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های دستگاه‌ جوش‌های صبا الکتریک، قابلیت استفاده در شرایط آب و هوای بد در مناطق مختلف و متفاوت از یکدیگر است.

با تمام این موارد، ممکن است در زمان استفاده از انواع مختلف این دستگاه‌ها، به معایب دستگاه جوش صبا نیز برخورد کنید. صبا الکتریک تلاش کرده است تا با بررسی این معایب، بتواند محصولات خود را به روز رسانی کرده و گزینه‌هایی کاملا ایمن و مطمئن را برای استفاده در اختیار شما قرار دهد.

 

حضور نمایندگی صبا در ایران و شهرهای مختلف کشور

صبا الکتریک به عنوان یک شرکت ایرانی در شهرهای مختلف ایران، نمایندگی‌هایی فعال دارد. نمایندگی صبا الکتریک در اصفهان به عنوان اصلی‌ترین نمایندگی در این زمینه در حال خدمت رسانی به مشتریان وفادار صبا الکتریک بوده و سعی در بهبود خدمت رسانی خود دارد. با این حال و در کنار حضور نمایندگی صبا در ایران و شهرهای مختلف، امکان خرید و استفاده از محصولات صبا الکتریک از طریق سایت این شرکت نیز مهیا است. سایت خرید شرکت صبا الکتریک، با امکان انتخاب هریک از انواع محصولات صبا الکتریک به شما این فرصت را می‌دهد تا انتخاب خود را به صورت کامل و دقیق انجام دهید. ضمن اینکه لیست قیمت صبا الکتریک و انواع محصولات مختلف نیز در این سایت به صورت کامل قرار داده شده است و می‌توانید در سایت خرید شرکت صبا الکتریک، با ویژگی‌های هریک از این محصولات به خوبی آشنا شوید.

 

آخرین نکات درباره شرکت صبا الکتریک

برای خرید و استفاده از دستگاه جوش‌های صبا ، نیاز به اطلاعاتی دقیق درباره هریک از انواع این محصولات و شرکت صبا الکتریک دارید. اطلاعاتی که تلاش کردیم تا در این مقاله به بررسی جزئی و کامل آن‌ها بپردازیم و مهم‌‎ترین نکات را درباره چیستی و چگونگی کاربرد هریک بیان کنیم. امید است خواندن نکات بیان شده از شرکت صبا الکتریک و محصولات تولید شده در این شرکت، برای شما اطلاعات مفید و کاربردی را به همراه داشته باشد. اطلاعاتی که به شما در رسیدن به یک نتیجه مطلوب در خرید دستگاه جوشکاری از شرکت صبا الکتریک تاثیرگذار واقع شود و بهترین انتخاب ممکن و کارکرد مفید را برای شما به همراه داشته باشد.