رونیکس

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

رونیکس

برند رونیکس؛ برندی ایرانی و دارای شعبات مختلف در سراسر دنیا

زمانی که در حال خرید انواع مختلف ابزارآلات صنعتی هستید، حتما با برندهای مختلف و متعددی برخورد خواهید کرد. اگر برند رونیکس در این زمینه برای شما نام آشنا است، باید بدانید که انتخاب خوبی را در پیش روی خود دارید. برند رونیکس به عنوان یک برند محبوب در دنیای ابزار آلات صنعتی شناخته می‌شود. برندی که محصولات مختلف و متنوعی را وارد بازار ابزارآلات کرده است. محصولاتی با کیفیت بالا که توانایی برطرف کردن بسیاری از نیازها را داشته و در دسته‌بندی‌هایی مختلف و متفاوت به بازار ابزارآلات عرضه می‌شوند.

اگر به دنبال آشنایی بیشتری با این برند و ویژگی‌های آن هستید، این مقاله برای شما است. در اولین قدم برای شناخت بیشتر برند رونیکس به سوال برند رونیکس ساخت کجاست پاسخ می‌دهیم. در قدم بعدی با معرفی کشورهای مختلف استفاده کننده از محصولات این برند، آشنایی بیشتری را برای شما به ارمغان خواهیم آورد. آشنایی که ویژگی‌های رونیکس را برای شما ملموس خواهد کرد و انواع محصولات این برند را نیز به شما معرفی می‌کند.

در نهایت، اگر قصد خرید از برند رونیکس را داشتید، برای شما یک گزینه مناسب برای خرید محصولات این برند در ایران داریم. تاچ ابزار به عنوان نماینده فروش محصولات رونیکس اصفهان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با حفظ گارانتی این محصولات را به شما ارائه خواهد کرد.

 

تاریخچه شکل گیری و فعالیت برند رونیکس در ایران

شرکت رونیکس را می‌توان یک شرکت ایرانی دانست. شرکتی که تا چندی پیش، در ایران کارخانه‌ای نداشت اما محصولات ایرانی خود در بازار دنیا و جهان صادر می‌کرد! این برند که به سرعت شهرت جهانی پیدا کرد، تنها سه دهه عمر دارد. اولین روزهای فعالیت این برند ابزارآلات صنعتی، به سال 1379 برمی‌گردد. زمانی که محمدرضا رامخو فعالیت این برند را آغاز کرد و محصولات آن را در بازار ایران و دنیا به عرضه درآورد. در سال‌های بعدی، شرکت رونیکس رشد بیشتری را پیدا کرد. این رشد تا میزانی افزایش یافت که امروزه شرکت رونیکس به عنوان یک شرکت ایرانی، بیش از دو هزار ابزار مختلف و 24 هزار قطعات یدکی را تولید کرد. محصولاتی متنوع که با کیفیت خود، بازار ابزار آلات صنعتی ایران و جهان را تغییر دادند.

رونیکس، تولید کننده انواع ابزار آلات مختلف

رونیکس؛ برندی حاضر در ابزارآلات مختلف سراسر دنیا!

رشد و پیشرفت روز افزون برند ایرانی رونیکس سبب شد تا این محصولات به تمام دنیا راه پیدا کنند. امروزه این برند از کشور چین تا امارات را پوشش می‌دهد. آوازه شرکت رونیکس به آلمان نیز رسیده است و محصولات ایرانی این شرکت، در تمامی دنیا حضوری فعال یافته‌اند! سه دفتر اصلی و فعال شرکت رونیکس در ایران، چین و آلمان، محصولات رونیکس را به 84 کشور مختلف دنیا صادر می‌کنند. به این ترتیب علاوه بر کشورهای گفته شده، کشورهای پهناور دیگری مانند روسیه و مصر نیز استفاده کننده محصولات مختلف ابزار صنعتی رونیکس هستند.

 

مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات مختلف تولید شده در برند رونیکس

اگر بخواهید درباره چرایی شهرت و رشد شرکت رونیکس بیشتر بدانید، لازم است تا به سراغ ویژگی‌ها و ارزش‌های این برند برویم. برای داشتن شناخت بیشتر از محصولات این برند، باید بدانید که افراد فعال در این مجموعه از چه ویژگی‌هایی برخوردار هستند. ویژگی‌هایی که می‌تواند تعیین کننده چگونگی تولید محصولات و پشتیبانی از آن‌ها باشد. اصلی‌ترین ویژگی‌های بیان شده برای محصولات تولیدی در شرکت رونیکس عبارت است از:

 

1.  مسئولیت در برابر محصول

شرکت رونیکس، در برابر محصول تولید شده خود را مسئول می‌تواند. در واقع مسئولیت پذیری در این شرکت از اهمیت بسیاری برخوردار است. می‌توان گفت که این موضوع برای تمامی افراد فعال در شرکت، به عنوان یک موضوع مهم در نظر گرفته می‌شود. موضوعی که می‌تواند پیشرفت و رشد خوبی را برای محصولات تولید شده در بر داشته باشد. همین مسئولیت پذیری در شرکت رونیکس، تا به امروز عاملی برای شهرت این شرکت شده است.

 

2.  خدمات پس از فروش به مشتری

به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات و مزایای استفاده از بازار تولید شده در شرکت رونیکس، می‌توان به خدمات پس از فروش این برند اشاره کرد. در هر نمایندگی فروش محصولات رونیکس، خدمات کامل و جامعی را برای مشتریان مشاهده خواهید کرد. خدماتی که کمک می‌کند تا مشتری بتواند به بهترین شکل ممکن از ابزار صنعتی تولید شده در برند رونیکس استفاده کند و آن‌ها را در بازار خود به کار ببرد.

خدمات پس از فروش از ویژگی‌های محصولات رونیکس

3.  کیفیت مناسب و بالا

اگر به دنبال استفاده از ابزار صنعتی هستید و می‌خواهید کیفیت مناسبی را دریافت کنید، رونیکس انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. همراهی با برند رونیکس در تمامی نقاط ایران و دنیا، نشان دهنده کیفیت این محصولات است. کیفیتی که روزبه‌روز افزایش یافته و رشد خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

 

4.  تنوع در محصولات

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌ها و مزایای محصولات تولید شده در شرکت رونیکس، تنوع این محصولات است. زمانی که به دنبال یک فروشگاه ابزار فروشی هستید، حتما داشتن تمامی محصولات در کنار یکدیگر برای شما اهمیت دارد. شرکت رونیکس با ارائه محصولاتی بسیار متنوع در بازار ابزار صنعتی ایران و دنیا، سعی کرده است تا تمامی نیازهای بازار را برآورده کند. به این ترتیب، تنها با همراهی نمایندگی فروش محصولات رونیکس می‌توانید تمامی نیازهای خود را برای خرید هر مدل از ابزار صنعتی برآورده کنید.

 

5.  قیمت مقرون‌به‌صرفه

ایرانی بودن برند رونیکس سبب شده است تا قیمت تمام شده ابزار صنعتی این برند، برای تمامی دنیا قیمت مناسبی باشد. این قیمت در ایران نیز مقرون‌به‌صرفه بوده و انتخاب مناسبی را برای استفاده رقم خواهد زد. با مشاهده محصولات رونیکس در هر نمایندگی فروش محصولات رونیکس می‌توانید قیمت‌های مناسب آن را بررسی کنید.

 

انواع محصولات مختلف و متنوع تولید شده در شرکت رونیکس

همان‌طور که پیش از این گفته شد، یکی از اصلی‌ترین مزایای و ویژگی‌های محصولات تولید شده در برند رونیکس، تنوع در محصولات و حضور انواع مختلف محصول برای استفاده است. این تنوع سبب شده است تا بتوان انتخاب خوب و مناسبی را برای خود داشت. زمانی که شما به دنبال خرید چندین ابزار صنعتی هستید، با مشاهده تمامی آن‌ها در نمایندگی فروش محصولات رونیکس می‌توانید خرید خود را یکجا و به طور کامل انجام دهید. این موضوع زمان کمتری از شما گرفته و نیاز شما را به صورت تمام و کمال برآورده خواهد کرد.

 

اصلی‌ترین محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ابزار اصفهان برند رونیکس عبارت است از:

1.  ابزار برقی

انواع ابزار برقی تولید شده در شرکت رونیکس خود به چند دسته مختلف و متفاوت تقسیم می‌شود. محصولاتی مانند ابزار برقی و شارژی، انواع مختلف دریل (دریل‌های برقی، دریل‌های چکشی و پیچ گوشتی شارژی)، دستگاه فرز و مینی فرز، چکش‌های تخریب، پیچ گوشی برقی، اره برقی (اره فارسی بر، اره گرد بر، اره منبت کاری، اره مویی، اره افقی بر و میز اره)، سنباده لرزان، پولیش و روترز برخی این محصولات هستند.

 

2.  ابزار دستی

در دسته ابزار دستی رونیکس می‌توان محصولات مختلفی را در برند رونیکس مشاهده کرد. این محصولات عبارت است از:

انبر، انواع مختلف آچار (آچار ترکیبی، آچار تخت، آچار حلقه‌ای، آچار قابل تنظیم، آچار سوکت و آچار جغجغه)، پیچ گوشتی، چکش، ابزارهای مختلف برش (انواع مختلف ابزار برش باغبانی و کاتر)، تبر، گیره (مانند گیره چوب) و گریس تفنگ.

 

3.  چراغ‌های کار

در این دسته 4 محصول مشاهده می‌شود: چراغ قوه، نور افکن، چراغ جلو و چراغ‌های شارژی.

 

4.  ابزار اندازه‌گیری

در دسته ابزار آلات مورد نیاز برای اندازه‌گیری می‌توان 4 دسته محصول اصلی و اساسی را مشاهده کرد. انواع مختلف متر اندازه‌گیری، فاصله سنج لیزری، تراز بنایی و تراز لیزری اصلی‌ترین این محصولات هستند.

 

5.  تجهیزات ایمنی

زمانی که در حال استفاده از انواع مختلف ابزار صنعتی هستید، امنیت شما موضوع مهمی است. برند رونیکس در بین محصولات خود، انواع مختلف محصولات ایمنی را نیز تدارک دیده است. انواع مختلف دستکش کار، عینک ایمنی و کلاه ایمنی، اصلی‌ترین این موارد هستند. مواردی که می‌تواند نیازهای شما را برای ایمنی در حین استفاده از انواع ابزار صنعتی حفظ کند.

استفاده از تجهیزات ایمنی تولید شده در رونیکس

6.  لوازم جانبی ابزار

ششمین دسته از انواع محصولات مختلف شرکت رونیکس، به لوازم جانبی ابزار می‌پردازد. این دسته از محصولات متنوع و پر مخاطب، خود شامل چندین بخش متفاوت است. این موارد عبارت است از:

  • دیسک‌های برش مانند دیسک برش گرانیتی، دیسک برش سرامیکی، صفحه‌های سنگ زنی.
  • تیغ‌های اره مانند تیغه اره منبت کاری، تیغه اره مویی، تیغه اره گرد و تیغه اره عمود بر.
  • مته‌های مختلفی چون مته روتر، مته خزینه، مته قدرتی و مته‌هایی دیگر.
  • انواع لوازم جانبی سوکت
  • و دیگر لوازم جانبی مانند پد پولیش.

 

7.  ذخیره‌سازی ابزار

در دسته ذخیره‌سازی ابزار دو دسته محصول مانند جعبه ابزار و کیف ابزار مشاهده می‌شود. این محصولات برای نگهداری کردن از دیگر ابزارآلات صنعتی گزینه‌های مناسبی تلقی می‌شوند.

 

8.  تجهیزات بالابری

در هشتمین دسته از محصولات برند رونیکس به سراغ تجهیزات بالابری می‌رویم. محصولاتی مانند بالابر برقی، بلوک زنجیره‌ای و بالابر اهرمی گزینه‌های اصلی در این دسته جای می‌گیرند.

 

9.  جک ماشین

در آخرین دسته از محصولات موجود در برند رونیکس چندین مدل مختلف جک ماشین قابل مشاهده است. bottle jack، floor jack و jack stand سه مدل اصلی از این محصولات هستند.

 

استفاده از خدمات پس از فروش برند رونیکس  در اصفهان

محصولات تولید شده در شرکت رونیکس دارای خدمات پس از فروش کاملی هستند. این محصولات با داشتن گارانتی کامل و ویژه، قابلیت استفاده تا مدت زمانی طولانی را دارند. البته لازم است بدانید که هریک از دسته‌های مختلف این محصولات، مدت زمان مختلفی برای گارانتی خود و خدمات پس از فروش دارند. با این حال، شرایطی مشترک برای تمامی این محصولات برقرار است. شرایطی مانند استفاده از خدمات پس ار فروش و گارانتی در صورت عدم دستکاری محصول توسط فردی غیرمتخصص و تعمیر مجاز شرکت یکی از این موارد است. ضمن اینکه هرگونه مغایرت بارکد محصول با کارت گارانتی یا مخدوش نمودن آن نیز می‌تواند در استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی ابزار اصفهان مشکلاتی را به وجود آورد.

 

تهیه محصولات برند رونیکس از فروشگاه اینترنتی ابزار اصفهان

اگر مقاله را تا به اینجا و به دقت همراهی کرده باشید، اکنون به خوبی می‌دانید که هریک از نمایندگی فروش محصولات رونیکس، با ارائه محصولات مختلف این شرکت سعی کرده است تا این برند ایرانی را برای مخاطبان خود در دسترس قرار دهد. برند ایران محبوبی که مزایا و تنوع بالایی را دارد و خرید و استفاده از آن از نظر اقتصادی و کیفیتی به صرفه است. امید است با خواندن این مقاله و بررسی نکات بیان شده درباره محصولات برند رونیکس، بتوانید به خوبی نیاز خود به انواع مختلف ابزارآلات صنعتی را برآورده کنید و به نتیجه مورد نظر خود دست یابید.