جستجو کردن
Close this search box.
راهنمای خرید پیستوله رنگ پاش

راهنمای خرید پیستوله رنگ پاش

پیستوله رنگ پاش چیست؟

پیستوله رنگ پاش وسیله ای است که برای پوشش سریع سطح با رنگ استفاده می شود. صرف نظر از اعتقاد بسیاری، پیستوله رنگ پاش نه تنها برای پاشش رنگ روی اشیاء چوبی بلکه روی مواد و اقلامی غیر از چوب مانند فلز، آجر و مصالح بنایی و غیره نیز استفاده می شود. به دلیل همین سازگاریست که پیستوله های رنگ پاش ایده آل ترین انتخاب برای تمام پروژه های “خویش اجرا” هستند. بهتر است راهنمای خرید پیستوله رنگ پاش را تا انتها برای دانستن نکات خرید یک پیستوله رنگ پاش مناسب کار خود مطالعه کنید.

برای مشاهده انواع پیستوله بادی رنگ پاش در فروشگاه لطفا اینجا کلیک کنید.

پیستوله رنگ پاش چیست؟

 

 اگر شما به دنبال یک پیستوله رنگ پاش هستید و از تعداد بسیار زیاد گزینه های موجود در بازار سردرگم شده اید، پس با راهنمای خرید پیستوله رنگ پاش با ما همراه باشید. برای خرید و انتخاب اینترنتی پیستوله رنگ پاش مناسب خود باید به پارامترهای زیر توجه داشته باشید.

 

  • ارزیابی فشار

پیستوله های رنگ پاش در میزان فشار پاشش رنگی که می توانند داشته باشند، متفاوت هستند. به طور معمول این گونه است که هر چه رنگ سنگین تر باشد، فشار مورد نیاز بیشتر است. سرعت نیز نقش مهمی در روند انتخاب دارد. هرچه توان پیستوله بیشتر باشد، میزان رنگ اسپری شده در دقیقه بیشتر و سرعت پاشش سریعتر خواهد بود.

 

  • ارزیابی ظرفیت

با در نظر گرفتن مقیاس پروژه هایی که بیشتر روی آنها کار می کنید، تصمیم بگیرید. اگر قرار است فقط در پروژه های سرگرمی که معمولاً مستلزم پاشش رنگ به سطوح کوچک، مانند اقلام صنایع دستی است، کار کنید، یک پیستوله با حجم متوسط برای شما کفایت می کند. با این حال، اگر حرفه ای هستید و نیاز به کار روی پروژه های یزرگ دارید، باید به دنبال پیستوله با حجم بالا بروید که باعث نشود در حین کار چندین بار توقف کنید تا دوباره مخزن را از رنگ پر کنید.

 

  • ارزیابی سر پیستوله

یک پیستوله رنگ پاش را می توان با انواع مختلفی از سری ها نصب کرد. نوع سری که برای کار شما مناسب تر است، به سطحی که میخواهید رنگ آمیزی کنید و نوع رنگی که از آن استفاده می کنید، بستگی دارد.

 

  • ارزیابی قیمت

اگر به ندرت و فقط برای پروژه های سرگرمی به دنبال رنگ پاش هستید، میتوانید به دنبال یک پیستوله رنگ پاش ارزانتر بروید که احتمال گرفتگی و مسدود شدن سری آن بیشتر از سایر نمونه های گران قیمت است.

 

  • سنجش نوع (مدل) رنگ پاش انواع و اقسام مختلف دارد

پیستوله های Cup برای انجام پروژه هایی در مقیاس کوچک که شامل پروژه های سرگرمی یا کارهای پیش پا افتاده است، استفاده می شود. این رنگ پاش های بدون هوا که مکانیزمی برای استخراج مستقیم رنگ از قوطی دارند معمولا به یک پریز برق وصل می شوند. رنگ پاش های HVLP یا رنگ پاش های “فشار کم، ظرفیت بالا”، از حجم بالایی از هوا برای حرکت دادن رنگ در نازل و جریان هوای کم فشار برای تولید یک مه یکنواخت از رنگ اسپری شده استفاده می کنند. این پیستوله های رنگ پاش برای کاربردهایی که نیاز به رنگ پاشی پیچیده دارند، انتخاب مناسبی هستند؛ که حتی با مقدار بی نهایت رنگ، پاشش رنگ بیش از حد ندارند. به عنوان سخن نهایی در مورد استفاده از پیستوله ها، رنگ پاش های با کیفیت قیمت بسیار بالایی دارند، بهتر است با مراقبت کافی از آنها استفاده کنید و آنها را به درستی نگهداری کنید تا یک مدت طبیعی دوام داشته باشند. راهنمای خرید پیستوله رنگ پاش به پایان رسید. امیدواریم از مطالب فوق حین خرید پیستوله رنگ پاش استفاده کنید. لطفا نظرات خود را برای ما و سایر دوستانی که این مقاله را می خوانند، بنویسید تا راهنمایی باشد برای سایر افرادی که مثل شما روزی نیاز به یک پیستوله رنگ پاش دارند.

با تشکر فراوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...