جستجو کردن
Close this search box.

روش‌های ارسال سفارش

نحوه ارسال سفارش‌ها به چهار روش پیک موتوری، پست پیشتاز، تیپاکس و باربری می‌باشد، که در زیر به توضیح آنها پرداخته‌ایم.
 
ارسال با پیک موتوری

۱- پیک موتوری

امکان ارسال سفارش‌های شهر اصفهان از طریق پیک موتوری در سریع‌ترین زمان ممکن وجود دارد. در واقع اگر سفارش تا قبل از ساعت 12 ظهر در سایت ثبت گردد، در همان روز کاری سفارش به دست مشتری عزیز خواهد رسید. در این روش ارسال هزینه پیک با مشتری خواهد بود.

لازم به ذکر است که قبل از ارسال کالا توسط پیک، با مشتری به صورت تلفنی هماهنگ می‌شود.

ارسال با پست

۲- پست پیشتاز

سفارش‌های تمام شهرهای ایران در صورتی که وزن مجموع سفارش کمتر از 30 کیلوگرم باشد، توسط اداره پست ارسال می‌گردد. هزینه ارسال توسط نرخ نامه آنلاین پست پیشتاز محاسبه می‌گردد و سفارش ظرف مدت ۲ الی ۵ روز به دست شما مشتری عزیز خواهد رسید. برای مشتریان عزیز اصفهان، سفارش ها طی یک روز کاری بدستشان خواهد رسید.

ارسال از طریق تیپاکس در فروشگاه تاج ابزار

۳- تیپاکس

راحتی مشتری مهمترین ملاک ما در توسعه فروشگاه است. بنابراین ارسال توسط تیپاکس نیز به مجموعه تاج ابزار اضافه گردید. تا مشتریان عزیزی که علاقمند به ارسال مرسوله خود توسط تیپاکس هستند، با تماس با فروشگاه ما را مطلع کنند و هزینه ارسال را به صورت پس کرایه درب منزل پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، ارسال توسط تیپاکس سریعتر و کمی گرانتر است. البته دقت شود که خدمات شرکت تیپاکس در شهر شما خوب باشد. چون برخی از نمایندگی های تیپاکس در برخی شهرها، عملکرد خوبی نداشته اند.

ارسال با باربری در فروشگاه تاج ابزار

۴- باربری

ارسال سفارش‌های با وزن بالاتر از ۱۵ کیلوگرم از طریق باربری انجام می‌شود. هزینه این روش ارسال، بر عهده مشتری می‌باشد و به صورت پس کرایه محاسبه خواهد شد.

سفارش های سنگین تر از ۱۵ کیلوگرم به انتخاب مشتری توسط شرکت های باربری یا اتوبوس های بین شهری ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که اتوبوس های بین شهری سریعتر بار را به مقصد می رسانند.

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...