جستجو کردن
Close this search box.
ابزارهای لوله کشی

ابزار لوله کشی آب ساختمان

در یک تعریف ساده، مجموعه‌ای از لوله‌ها که برای انتقال آب از منبعی مشخص به مقصد مورد نظر بکار برده می شوند را “لوله کشی” می نامیم. لوله کشی به خاطر آسایشی که برای ساکنین یک ساختمان فراهم میکند بسیار مفید است. به همان اندازه ای که اکسیژن برای بدن لازم است، لوله کشی برای ساختمان ضروری است و در اینجا به ابزار لوله کشی آب ساختمان می پردازیم.

 

حتی سکونت در یک ساختمان بدون لوله کشی غیر قابل تصور است. سیستم لوله کشی ساختمان به دلیل اهمیت بالا و کاربردهای متنوعی که دارد صرفا توسط نیروهای متخصص و آموزش دیده طراحی و اجرا می شود. به همین دلیل تحت هیچ شرایطی نباید از لیست ساخت و ساز خارج شود. متخصصین لوله کشی از محاسبات کاملا حرفه ای و دقیق برای طراحی یک سیستم لوله کشی رضایت بخش استفاده می کنند.

سیستم لوله کشی ساختمان

  • انواع خدمات لوله کشی

تعریف خدمات لوله کشی بسیار گسترده است و از کارهای بسیار کوچک تا تعمیرات بزرگ را در بر میگیرد. تعمیرات لوله های شکسته آب، تعمیرات نشتی آب یا گاز، لوله کشی حمام و سرویس بهداشتی و رفع انسداد لوله های فاضلاب از رایج ترین خدماتی است که توسط یک لوله کش ماهر انجام می شود. امروزه انواع مختلفی از لوله ها برای اهداف لوله کشی یا پروژه های مرتبط با لوله کشی بکار برده می شود. لوله های PEX، لوله های مسی سخت کاری شده، لوله های ABS و نهایتا لوله های PVC تقریبا در تمام کارهای لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر این لوله ها جایگزین لوله های گالوانیزه فولادی و چدنی که در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفتند شده است.

 

ابزار لوله کشی آب ساختمان

ابزار لوله کشی اب ساختمان

لوله کش های آماتور و حرفه ای برای انجام صحیح کار به ابزار مناسب نیاز دارند. ما اینجا به ابزار لوله کشی آب ساختمان می پردازیم و سپس به کاربرد دقیق هر کدام اشاره خواهیم کرد.

 

آچار سینک

این ابزار ویژه نصب (سفت کردن) و یا حذف (شل کردن) شیرهای ظرفشویی می باشد. شفت بلند آچار، لوله کش را قادر می سازد تا به فضای تنگ زیر سینک دسترسی داشته باشد.

آچار سینک

 

آچار فرانسه

به عنوان یک آچار قابل تنظیم همه کاره شناخته می شود. مهره ها و پیچ ها با یک آچار فرانسه باز و بست می شوند. تاج ابزار دارای مجموعه ای از ابزارهای با کیفیت لوله کشی است.

این ابزارهای بسیار متنوع با کیفیتی ماندگار، آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند. برای اطلاعات بیشتر صفحه محصولات تاج ابزار را ملاحظه فرمایید.

آچار فرانسه

 

آچار شلاقی

آچار شلاقی ها برای باز و بست کردن مهره‌ها و اتصالات روی لوله ها مورد استفاده قرار میگیرند. معمولا لوله کش ها از دو عدد آچار شلاقی استفاده میکنند. یکی برای نگه داشتن لوله و دیگری برای پیچاندن مهره‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.

آچار شلاقی

 

قیچی لوله بر

قیچی‌های لوله بر دستی محدوده های برش متنوعی دارند. آنها لوله های پلاستیکی را خیلی سریعتر و تمیزتر از اره می برند. ضمن اینکه قیچی لوله برهای رونیکس لوله های PVC را هم سریع و تمیز برش می دهند. برای اطلاعات بیشتر صفحه محصولات تاج ابزار را ملاحظه فرمایید.

قیچی لوله بر

 

آچار پرس لوله

برای بدست آوردن یک اتصال با عملکرد درست و ایمن، شما به یک آچار پرس لوله شدیدا نیاز دارید. از این ابزار برای وصل کردن قطعات لوله های فلزی یا لوله های پلاستیکی استفاده می شود. یکی از مجموعه ابزارهای لوله کشی فروشگاه تاج ابزار، دستگاه پرس لوله می‌باشد.

آچار پرس لوله

 

دستگاه جوش لوله

این دستگاه با استفاده از یک سیستم حرارتی برای جوشکاری اتصال دائم لوله های پلاستیکی توسعه یافته است. فروشگاه تاج ابزار دارای با کیفیت ترین دستگاه‌های جوش لوله می باشد تا کار را برای شما آسان و لذت بخش نماید.

اتو لوله کشی

 

انبر قفلی

در صورت نیاز به گشتاور بالا این ابزار بکار برده می شود. انبر قفلی ها برای نگهداشتن لوله ها، باز کردن اتصالات لوله، مهره‌ها، واشرها و بیرون کشیدن میخ‌های شکسته استفاده می شوند. فروشگاه تاج ابزار انبر قفلی های بسیار بادوامی را به لوله کش ها ارائه می نماید.

انبر قفلی

 

کمان اره

لوله کش ها معمولا از کمان اره ها برای برش چیزهای متفاوتی نظیر لوله، مهره، پیچ و غیره استفاده می کنند.

کمان اره

 

گرد بر

اکثر لوله کش ها از گرد بر برای برش سوراخ های گرد در مواد مختلف استفاده می کنند.

گرد بر

 

تلمبه چاه باز کن

تا حالا با سینک ها یا توالت های گرفته یا کاملا مسدود مواجه شده‌اید؟ تلمبه چاه بازکن حلال مشکل شماست. این وسیله بطور خاص برای باز کردن لوله های مسدود طراحی شده است.

تلمبه چاه باز کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...