جستجو کردن
Close this search box.
استفاده از سشوار حرارتی برای سوزاندن رنگ

پاک کردن رنگ با سشوار صنعتی

چه در حال بازسازی یک کمد قدیمی یا کار با چوب در خارج از خانه خود باشید یا نه، یک سشوار صنعتی، کار را سریعتر انجام می دهد که در غیر این صورت ممکن است به یک کار وقت گیر تبدیل شود. چند نکته در مورد استفاده ایمن و موثر از سشوار ضنعتی را در این مقاله بخوانید.

به دنبال راهی سریع برای حذف لایه های قدیمی رنگ هستید؟ بهترین گزینه ممکن استفاده از یک سشوار صنعتی می باشد. استفاده از آن تا وقتی که موارد ایمنی را رعایت می کنید به اندازه کافی آسان است.

پاک کردن رنگ با سشوار صنعتی

برای گرم کردن تنها یک منطقه رنگ شده و نه محیط اطراف آن، یک سپر حرارتی ساده بسازید. در اینجا، یک سوراخ در یک تکه مقوا ایجاد کنید، تا سوراخ کمی بزرگتر از هدف شما باشد. مقوا را در فویل آلومینیومی قوی بپوشانید، سپس دست به کار شوید.

پس از آماده کردن سشوار صنعتی، آن را روی رنگ قدیمی با یک حرکت رفت و برگشتی مداوم بکشید و نازل سشوار صنعتی را حدود دو اینچ (حدود 3 سانتی متر) بالاتر از سطح رنگ شده نگه دارید. هنگامی که رنگ شروع به آزاد شدن از روی سطح کرد، از یک کاردک(لیسه) به صورت زاویه دار برای جدا کردن رنگ قدیمی استفاده کنید. داشتن یک سطل زباله کمک کننده است و هر 1 یا 2 دقیقه کاردک را تمیز کنید.

مهمتر از همه، از حواس پرتی در حین کار با سشوار صنعتی خودداری کنید! حتی کاهش لحظه ای تمرکز می تواند منجر به آسیب جدی شود. به یاد داشته باشید که هنگام انجام کار از آستین بلند و عینک ایمنی استفاده کنید و یک کپسول آتش نشانی را نزدیک خود داشته باشید.

امیدواریم از خواندن این مقاله کوتاه لذت برده باشید. نظرات و سوالات خود را از بخش پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  • امیرحسین متین فر
  • مرداد 11, 1401
  • 38 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...