جستجو کردن
Close this search box.
8 کاربرد شگفت آور کارواش

8 کاربرد شگفت آور کارواش

1- ساخت اثر هنری روی پیاده‌رو

کارواش خانگی-ساخت اثر هنری روی پیاده‌رو

کارواش خانگی - ساخت اثر هنری روی پیاده‌رو

 

 

هنگامی که با کارواش در حال شستشوی پیاده‌رو هستید، می‌توانید سرگرم نوشتن و نقاشی روی پیاده رو توسط آب شوید. اما اگر شما یک هنرمند حرفه ای باشید، می‌توانید توسط کارواش خود طرح هنری خود را روی پیاده‌رو بسازید. برای مشاهده فیلم ساخت یک اثر هنری روی پیاده رو توسط دستگاه کارواش روی اینجا کلیک کنید.

 

 

2- پوست کندن سیب زمینی‌ها

 

کارواش خانگی-پوست کندن سیب زمینی با کارواش

کارواش خانگی-پوست کندن سیب زمینی-1

کارواش خانگی-پوست کندن سیب زمینی-2

کارواش خانگی-پوست کندن سیب زمینی-3

3- راندن اسکیت برد

کارواش خانگی - راندن اسکیت برد توسط کارواش

اگر یک کارواش و یک اسکیت بورد دارید می‌توانید در یک زمین مسطح بزرگ در فضای باز، آن را به کودکتان (یا حتی خودتان) بدهید. بدون هیچ زحمتی با کمک فشار آب بر سطح زمین در پشت اسکیت برد، اجازه دهید فشار آب شما را در جهت مخالف به جلو ببرد و از آن لذت ببرید. برای مشاهده فیلم روی اینجا کلیک کنید.

 

4- کنده‌کاری روی کدو تنبل

کارواش خانگی- کنده‌کاری روی کدو تنبل

ابزارهای دستی کنده‌کاری که برای ساخت فانوس کدو حلوایی برای جشن هالووین استفاده می‌شوند، اغلب موجب سردرد و دست درد است به‌جای خنده و شادی. راه حل، استفاده از کارواش برای ایجاد یک لبخند بزرگ و چشم‌های درشت. بهترین حکاکی در نوع خود برای انسانهای راحت طلب! برای مشاهده نحوه سوراخ کردن یک کدو حلوایی توسط کارواش روی اینجا کلیک کنید.

 

5- پاک‌کردن فلس‌های ماهی

کارواش خانگی - پاک‌کردن فلس‌های ماهی

 

6- جمع‌آوری برگ‌های درختان

کارواش خانگی-جمع‌آوری برگ های درختان

با آمدن پاییز، چمن‌زار سبز شما با لایه‌ای از برگ درختان پوشیده می‌شود. یکی از روش‌های دور ساختن یا جمع‌آوری برگ‌ها استفاده از کارواش است. همچنین با استفاده از کارواش، چمن‌های خود را آبیاری کرده‌اید و چمنزار باغ شما عاری از آلودگی و غبار و برگ خواهد شد.

 

7- قاچ کردن گریپ فروت

کارواش خانگی-قاچ کردن گریپ فروت

مشاهده دو نیمه کاملا مساوی گریپ فروت می‌تواند جذاب و رضایت بخش باشد. شما می‌توانید با استفاده از تعویض سر نازل کارواش خود که آب را با زاویه صفر درجه می‌پاشد، بدون هیچ آسیبی به گریپ فروت ، آن را با فشار آب نصف کنید.

8- پایین انداختن توپ بالای درخت

کارواش خانگی - پایین انداختن توپ بالای درخت

هنگامی که توپی را پرتاب، شوت و یا به عبارتی به سمت آسمان شلیک می‌کنید، ممکن است بالای یک درخت گیر بیفتد. کارواش، یک روش ایمن برای پایین انداختن توپ است. دیگر نیازی به نردبان و یا داشتن مهارت بالا رفتن از درخت نیست.

 

منبع : familyhandyman

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...