جستجو کردن
Close this search box.
درباره برند توسن

درباره برند توسن

برند توسن

تاریخچه

برند توسن در زمینه تولید ابزارآلات برقی و دستی از سال 1382 فعالیت دارد. ابزارآلات دستی توسن در کشور تایوان و ابزارآلات برقی توسن در کشور چین تولید می‌گردد. در سال‌های اخیر شرکت توسن جهت حمایت از تولید ملی، به تولید برخی از ابزارآلات دستی در داخل کشور پرداخته است.

در سال 2010 برند توسن به همراه برند DWT توسط هلدینگ Merit link خریداری و به همراه برند Crown یکپارچه شدند. امروزه مدیریت استراتژیک، برندسازی و فروش تحت پلتفرم این هلدینگ اجرا می‌شود. مرکز اصلی هلدینگ Merit link در کشور سوئیس می‌باشد، که به همین خاطر روی بسیاری از کاتالوگ‌های شرکت توسن نیز نام Switzerland درج شده است. بنابراین امروزه برند توسن، برندی متعلق به شرکت Crown زیر نظر پلتفرم Merit link می‌باشد.

 

 

محصولات برند توسن پلاس

توسن در سال 1386 با جذب مهندسان و کارشناسان مجرب، اقدام به تشکیل واحدهای تحقیق-توسعه و کنترل کیفیت نمود و با بهره مندی از دانش و تجربه ی ایشان، روند فعالیت خود را به صورت چشمگیری تغییر داد. درنهایت، بررسی محصولات قدیمی توسن و ابزارهای مشابه برندهای دیگر، نظرسنجی از مشتریان و رعایت استانداردها و پارامترهای بی نالمللی، منجر به تولید و عرضه محصولاتی در رده صنعتی هرم کیفی و در خور صنعتگران ایرانی شد. محصولاتی که به نام توسن پاس عنوان گرفت و در کارنامه ی چندین ساله‌ی توسن درخشید.

بعد از انجام تحقیقات و مذاکرات فراوان با تولیدکنندگان خارجی طی 7 سال، از سال 1393 شرکت توسن ابزارآلاتی تحت عنوان توسن پلاس به بازار عرضه کرد. در ابزارآلات توسن پلاس بسیاری از عیب و نقص‌هایی که در ابزار‌های برقی توسن وجود داشت برطرف گردید. علاوه بر این ضمانت ‌نامه ابزارآلات توسن پلاس از ابزارآلات توسن بیشتر است که نشان‌دهنده کیفیت بالاتر این محصولات می‌باشد.

حمیدرضا تیغ بند، مدیر عامل شرکت ابزار یراق توسن در خصوص ایده ابتدایی توسن پلاس چنین می‌گوید:

درابتدای فعالیت توسن، تصمیم داشتیم تا طی مکاتبات جدی با کارخانه های تولید کننده، محصولاتی با بالاترین کیفیت و بر اساس استانداردهای بین المللی وارد کنیم که این امر با سماجت و پیگیری مستمرمان تا حدودی اجابت شد، اما هنگامی که نیاز به ساخت قالبهای جدید و بالطبع افزایش هزینه تولید احساس شد، در اعمال تغییرات به بن بست رسیدیم و کارخانه ها در مقابل تقاضای ما مقاومت کردند. بنابراین، مصمم تر از قبل و با هدف سرمایه گذاری، در خصوص طراحی، ساخت و ایجاد قالبهای نو با سازندگان وارد مذاکره شدیم و خوشبختانه با مکاتبات فراوان توانستیم تا ایشان را با خود همسو نماییم.

 

 

خدمات پس از فروش برند توسن

برند توسن با معرفی سری جدید ابزارآلات توسن پلاس بسیاری از عیوب و مشکلات ابزارآلات برقی توسن را برطرف نموده است. همچنین گارانتی ابزارهای توسن از 6 ماه به 1 سال در سری توسن پلاس ارتقا پیدا کرده است، که در این بازه زمانی یکبار سرویس رایگان دستگاه را شامل می‌شود.

 

شرایط گارانتی محصولات

 • محصولات توسن و توسن پلاس، در طول مدت گارانتی، از یک بار خدمات رایگان بهره مند خواهد شد.
 • مواردی همچون کاربری نادرست و یا عواملی مثل نوسانات برق که موجب خرابی دستگاه شده باشد، باعث ابطال کارت گارانتی می‌شوند. شرایط گارانتی و موارد ابطال آن با توجه به ماهیت هر دستگاه، در کارت گارانتی آن ذکر شده است.
 • وظیفه حفظ و نگهداری از ضمانتنامه به عهده مشتری بوده و المثنی صادر نمی گردد.
 • خدمات پس از فروش توسن، فقط در مراکز مجاز معرفی شده، ارائه می گردد.
 • ضمانتنامه شامل تعویض دستگاه نمی شود و در صورت هرگونه خرابی، دستگاه تعمیر خواهد شد.
 • محصولات توسن و توسن پلاس پس از اتمام دوره ضمانت، به مدت 5 سال از خدمات (تامین قطعات و تعمیرات) با هزینه مصوب، بهره مند خواهد شد.
 • در تمام نمایندگی های خدمات عیب های جزئی مانند قطعی کابل، تعویض کلید، ذغال و … به صورت فوری انجام می پذیرد.
 • مدت زمان تعمیر دستگاه توسط نمایندگان خدمات پس از فروش، دردوران گارانتی حداکثر 24 ساعت و در دوران غیرگارانتی حداکثر 48 ساعت می باشد.

 

طرح امداد ابزار

طرح امداد ابزار توسن در سال 1390 براي اولين بار در صنف ابزار آلات صنعتي، به صورت آزمايشي در تهران آغاز به کار کرد و به سرعت در هشت شهر ديگر راه اندازي شد. درحال حاضر مشتريان توسن در شهرهاي تهران، اصفهان، تبريز، شيراز، مشهد، اهواز، کرج و قم مي توانند از اين طرح بهره مند شوند. همکاران ما براي دريافت دستگاه معيوب، در سريع ترين زمان ممکن نزد مشتري خواهند رفت و پس از تعمير نيز دستگاه را به مشتري باز مي گردانند.

 

طرح دستگاه امانی

در حقیقت دستگاه امانی طرح نوینی است که در سال 1390 به صورت آزمایشی در پایتخت به اجرا در آمد و پس از استقبال خوب مصرف کنندگان،به سرعت در کلان شهرهای دارای طرح امداد ابزار، گسترش یافت. درصورتی که مصرف کننده، به هنگام تماس با امداد ابزار توسن، درخواست دستگاه امانی داشته باشد و نیاز وی از سوی کارشناسان خدمات پس از فروش تایید شود، در طول زمان تعمیر ابزار، توسط نماینده خدمات، دستگاهی به عنوان امانت به ایشان داده می شود. در واقع در دوره گارانتی، مشتری می تواند در مدتی که دستگاه وی جهت تعمیر، نزد نماینده خدمات پس از فروش توسن قرار دارد، در صورت وجود دستگاه امانی مربوطه، از این طرح بهره مند شود.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 54191-021 تماس حاصل فرمایید.

برچسب‌ها:
 • mjsalehi
 • اردیبهشت 26, 1400
 • 72 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...