جستجو کردن
Close this search box.
5 نکته مهم برای خرید ابزار

5 نکته مهم برای خرید ابزار

هنگامی که برای خرید ابزار در بازار هستید، این نکات مفید را در ذهنتان داشته باشید.

 

  • کیفیت بهتر از کمیت: در حالی که داشتن مجموعه ابزار 628 قطعه ای یک چیز قابل توجه برای گفتن به همه دوستان خود در زمینه تعمیرات خانگی است، اما عملی بودن آن وجود ندارد. احتمال استفاده از تمام 628 ابزار در طول عمر شما، یا حتی در طول عمر فرزندتان، اندک است. در عوض، روی کیفیت قطعات خاص و اینکه چگونه سازگاری آن با پروژه خود را احساس می‌کنید با آنچه می‌خواهید تمرکز کنید. ضرب المثل قدیمی کیفیت بر کمیت صادق است.

 

  • گران بودن همیشه بهتر نیست: در حالی که ابزارهای گران قیمت ممکن است استانداردهای کیفیت بالاتری داشته باشند، این بدان معنا نیست که آنها برای یک تعمیرکار که کارهای کوچک آخر هفته انجام می دهد مناسب هستند .اغلب اوقات، گران‌ترین ابزارها برای حرفه‌ای‌هایی طراحی می‌شوند که به اندازه کافی از ابزارها استفاده می‌کنند که بتواند هزینه صرف شده را توجیه کند. با این حال، برای تعمیرکاران خانه، استفاده از یک اره رومیزی گران قیمت دو بار در سال جوابگوی هزینه نیست. علاوه بر این، ابزارهای گران‌تر معمولاً پیچیده‌تر و بالاتر از سطح مهارت متوسط ​​یک فرد معمولی هستند. از آنجا که آنها برای حرفه ای ها طراحی شده اند، دارای ویژگی های اضافی هستند که کار را برای افراد عادی دشوار می کند اما برای حرفه ای ها ضروری است.

 

  • سطح مهارت خود را تعیین کنید: اگر مبتدی هستید که در گذشته کارهای زیادی در خانه انجام نداده اید، خریدن بزرگترین و جدیدترین ابزار ممکن است بهترین ایده نباشد. سادگی، در ابتدا به شما این امکان را می دهد که به استفاده از ابزار عادت کنید و در عین حال خطر آسیب یا آسیب به خانه خود را به حداقل برسانید. احتمالاً برای یک مبتدی بهتر است از ابزارهای برقی قوی مانند اره اجتناب کند تا مطمئن شود که نحوه استفاده از یک ابزار را می‌داند و هنگام استفاده از ابزاری که نمی‌توانید به درستی کنترل کنید، اشتباهات بزرگی در خانه یا بدن خود مرتکب نمی‌شوید.

 

  • نیازهای پروژه چیست: اگر فقط یک قفسه کتاب می سازید، خرید هر چیزی که در فروشگاه لوازم خانگی محلی خود می بینید، عاقلانه نیست. بسیار مهم است که بدانید چه کاری در یک پروژه انجام می‌شود، به این ترتیب می‌توانید دقیقاً بدانید که چه ابزارهایی برای آن نیاز دارید و از خرید کم یا زیاد خودداری کنید.

 

  • سؤال بپرسید: هنگامی که در حال خرید ابزار هستید، مطمئن شوید که از فروشندگان در مورد اینکه کدام محصولات خاص مناسب تر هستند یا کار با آنها ضعیف است ، سؤال کنید. برای دانستن نحوه عملکرد دستگاه کمک بخواهید تا وقتی برای کار روی پروژه به خانه می‌روید برای کار کردن با دستگاه پروبال نزنید. درک اینکه چه ابزارهایی برای کار مناسب تر هستند و نحوه استفاده از آنها، کار روی پروژه شما را لذت بخش تر، ایمن تر و کارآمدتر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...