تمامی محصولات فروشگاه تاج ابزار از نمایندگی‌ها و عوامل فروش معتبر در کشور تهیه می‌شوند.

شرایط بازگشت کالا

هدف اصلی تاج ابزار ارسال کالاهای سالم در کمترین زمان ممکن بر اساس نیاز مشتری است و لذا تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند. بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر است :
شرایط بازگشت کالا

۱-مغایرت در ارسال محصول خریداری شده

اگر حین تحویل از مامور پیک یا پست متوجه مغایرت در سفارش خود شدید، آن کالا را به مامور پیک یا پست برگشت دهید و آن را قبول نفرمایید و در اسرع وقت موضوع را با ما از طریق تماس تلفنی یا پشتیبانی انلاین یا واتس اپ در میان بگذارید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پیگیری خواهیم کرد.

همچنین اگر بعد از تحویل و رفتن مامور تحویل سفارش، متوجه مغایرت در محصول با سفارش خود شدید، حداکثر تا هفت روز کاری بعد از تحویل سفارش، مغایرت در سفارش را از طریق تماس تلفنی یا واتس اپ به شماره ۰۹۳۰۷۷۵۷۷۱۶ به اطلاع فروشگاه تاج ابزار برسانید. بدیهی است که با گذشت زمان مشخص شده (هفت روز کاری) مسئولیتی متوجه فروشگاه تاج ابزار نخواهد بود.

۲- محصول دارای آسیب فیزیکی

اگر در حین تحویل بسته از مامور پیک یا پست متوجه وجود آسیب فیزیکی در بسته‌بندی یا کالای خود شدید، آن کالا را به مامور پیک یا پست برگشت دهید و آن را قبول نفرمایید و در اسرع وقت موضوع را با ما از طریق تماس تلفنی یا پشتیبانی انلاین یا واتس اپ در میان بگذارید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پیگیری خواهیم کرد.

همچنین اگر بعد از تحویل سفارش، متوجه وجود هرگونه آسیب فیزیکی یا آسیب دیدگی در حمل یا نامناسب بودن بسته‌بندی شدید، حداکثر تا هفت روز کاری بعد از تحویل سفارش، موضوع را از طریق تماس تلفنی یا واتس اپ به شماره ۰۹۳۰۷۷۵۷۷۱۶ به اطلاع فروشگاه تاج ابزار برسانید. بدیهی است که با گذشت زمان مشخص شده (هفت روز کاری) مسئولیتی متوجه فروشگاه تاج ابزار نخواهد بود.

شرایط بازگشت کالا-2
تحویل توسط باربری

۳- محصول معیوب یا دارای مشکل فنی

در صورتی که بعد از تحویل سفارش، متوجه وجود هرگونه مشکل فنی یا مغایرت با محتوا و اطلاعات فنی داده شده در صفحه توضیحات محصول در سایت شدید، حداکثر تا هفت روز کاری بعد از تحویل سفارش، موضوع را از طریق تماس تلفنی یا واتس اپ به شماره ۰۹۳۰۷۷۵۷۷۱۶ به اطلاع فروشگاه تاج ابزار برسانید. بدیهی است که با گذشت زمان مشخص شده (هفت روز کاری) مسئولیتی متوجه فروشگاه تاج ابزار نخواهد بود.

نکات مهم در بازگشت کالا

  • جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی و نیاز به بازگشت کالا، لازم است قبل از بازگرداندن کالا، از طریق تماس تلفنی یا واتس اپ با شماره ۰۹۳۰۷۷۵۷۷۱۶  و یا ایمیل info@tajabzar.ir اقدام گردد.
  • باید محموله بازگشتی با پست سفارشی ارسال شود و رسید پستی نیز باید به همراه محموله و یا از طریق ایمیل info@tajabzar.ir ارسال شود در صورت بازگشت کالا به هر روش دیگر به جز پست سفارشی تاج ابزار مسئولیتی نسبت به پرداخت هزینه بازگشت ندارد.
  • هزینه ارسال و هزینه کالای بازگشتی در صورت تایید بازگشت، به عهده تاج ابزار خواهد بود.
  • در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی در بسته بندی محموله دریافتی، از دریافت کالا خودداری کرده و آسیب دیدگی کالا و عدم دریافت آن به پشتیبانی تاج ابزار اطلاع داده شود.
  • به منظور بازگشت کالا، لازم است که کالا در بسته‌بندی جداگانه قرار گرفته و از مخدوش کردن، نوشتن و الصاق هرگونه برچسب بر روی بسته بندی کالا خودداری شود. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا، تاج ابزار از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.
  • پس از بررسی و تایید بازگشت کالا، حداکثر تا یک روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می‌گردد.
  • پس از بررسی کارشناسان خدمات پس از فروش در مجموعه تاج ابزار، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر ( بندهای قبل) تشخیص داده شود کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود و در صورت امتناع مشتری از پذیرش کالا، کالا به مدت ۳۰ روز به صورت امانت نزد تاج ابزار باقی می‌ماند و پس از این مدت تاج ابزار هیچگونه مسئولیتی در قبال فقدان و یا آسیب دیدگی کالا بر عهده نخواهد داشت.
  • در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان تاج ابزار، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.

عودت وجه کالا

در نظر داشته باشید که پس از اعلام مشخصات مورد نیاز به کارشناس تاج ابزار، درخواست عودت وجه در همان روز کاری بررسی درخواست شما، انجام خواهد شد.