رضایت و آسودگی مشتری، هدف اصلی مجموعه تاج ابزار

روش‌های پرداخت

مشتریان عزیز می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز، سفارش خود را ثبت کنند و از طریق یکی از روش‌های زیر نسبت به پرداخت هزینه سفارش اقدام نمایند. همکاران من در فروشگاه تاج ابزار هفت روز هفته در خدمت‌ شما مشتریان عزیز می‌باشند.
پرداخت اینترنتی

۱- پرداخت آنلاین

شما مشتری عزیز می‌توانید از طریق سایت www.tajabzar.ir محصول مورد نظر خود را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق درگاه‌های بانکی معتبر کشور، خرید خود را به صورت کامل در سایت تاج ابزار انجام دهید. در واقع با وصل شدن به درگاه بانکی معتبر با استفاده از اطلاعات کارت بانکی شامل شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز دوم، کد اختصاصی CVV2 و تاریخ انقضا، می‌توانید نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام ‌نمایید.

۲- پرداخت در محل

در حال حاضر تنها مشتریان شهر اصفهان و نجف آباد، امکان پرداخت در محل را دارند. در واقع مشتریان این مناطق می‌توانند با انتخاب گزینه پرداخت در محل در ثبت سفارش خود در سایت، هزینه سفارش را به صورت نقدی یا از طریق دستگاه کارت خوان پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که پرداخت در محل فقط برای سفارش‌های زیر یک میلیون تومان امکان‌پذیر می‌باشد.

پرداخت در محل
پرداخت کارت به کارت

۳- پرداخت کارت به کارت

مشتریان عزیزی که از طریق اینستاگرام یا تلگرام یا شبکه‌های اجتماعی دیگر ما را دنبال می‌کنند یا در پرداخت خود به صورت آنلاین در درگاه بانکی به مشکل برخورده‌اند، می‌توانند پرداخت خود را به صورت کارت به کارت به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۹۳۳۵۳۹۸۳ به نام محمد جواد صالحی نجف آبادی واریز نمایند. ضروریست بعد از واریز وجه با کارشناس فروش تماس حاصل فرمایید و اطلاعات واریز از جمله مبلغ پرداختی و ۴ شماره آخر کارت را به اطلاع کارشناس فروش برسانید.