تمامی محصولات فروشگاه تاج ابزار از نمایندگی‌ها و عوامل فروش معتبر در کشور تهیه می‌شوند.

ضمانت اصل بودن کالا

اکثر محصولات فروشگاه تاج ابزار دارای کارت گارانتی ۱۲ماهه از شرکت‌های معتبر فروش ابزار از جمله رونیکس، توسن، APN، المکس و... می‌باشد. در اکثر شهرهای کشور نیز خدمات پس از فروش این محصولات وجود دارد و به راحتی با مراجعه به آنها می‌توانید مشکل ابزار خود را رفع نمایید.
نماد الکترونیک- اینماد- تاج ابزار

۱- نماد اعتماد الکترونیک سایت تاج ابزار

فروشگاه اینترنتی تاج ابزار دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد. بنابراین با خیال راحت خریدت رو انجام بده. چون تمام اطلاعات فروشگاه ما شامل آدرس فروشگاه، شماره تماس و مدیریت سایت به تایید این سازمان رسیده است.

۲- نشان ملی ثبت سایت تاج ابزار

فروشگاه آنلاین تاج ابزار دارای نشان ملی ثبت از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد. بنابراین با خیال راحت خریدت رو از سایت ما انجام بده. چون هویت صاحب سایت تاج ابزار و صلاحیت وی از طریق این سازمان تایید شده است.

logo-samandehi

۱- مجوز کشوری کسب و کار مجازی (پروانه کسب)

بر اساس آئین نامه ماده ۸۷ قانون نظام صنفی و پس از انجام استعلامات هویتی و مکانی توسط سازمان های ذیربط، فروشگاه اینترنتی تاج ابزار موفق به دریافت پروانه کسب (مجوز کسب و کار) از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی شده است.