جستجو کردن
Close this search box.
راهنمای خرید چکش تخریب

راهنمای خرید چکش تخریب

چکش تخریب چیست؟

چکش تخریب ابزار قدرتمندی است که به طور خاص برای تخریب سازه طراحی شده است. معمولاً قوی و سنگین است و از این رو برای شکستن مواد مختلف از دیوارهای چوبی گرفته تا کف بتنی استفاده می شود. به عنوان مثال، از آن برای خراب کردن تمام دیوارهای ساخته شده از بتن سخت استفاده می شود. که به عنوان یک ابزار ضروری برای انواع خدمه ساخت و ساز ساختمانی عمل می کند.

 

لیست نکات مفید رایگان برای خرید چکش تخریب

انواع مختلفی از چکش های تخریب در بازار وجود دارد. برای انتخاب بهترین ابزار لازم است که از ویژگی های مربوط به آنها آگاه باشید. سه نوع برجسته چکش تخریب عبارتند از:

  • چکش برقی (Electric Hammer)

  • چکش پنوماتیک (Pneumatic Hammer)

  • چکش هیدرولیک (Hydraulic Hammer)

 

ویژگی های عمده ای که برای خرید چکش تخریب باید در نظر بگیرید:

این ها برخی از ویژگی های کلیدی خرید چکش تخریب هستند.

 

مته/قلم (Chisels/Bits): چکش تخریب معمولاً از مته ساقه SDS استفاده می‌کند که اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به سفت کردن چاک، به سادگی داخل آن بلغزد. بسیاری از تولیدکنندگان، مانند بوش، ماکیتا و هیلتی، چکش های تخریب را در بسیاری از کلاس های وزنی با ساق های SDS ارائه می کنند.

 

لیست انواع مختلف قلم موجود در بازار

1) نوک صاف (Flat Tip)

قلم های نوک صاف اجازه کنترل جهت یا پرداخت های ظریف تر در اطراف لبه ها را می دهند.

2) قلم Stake Driver:

این نوع قلم ها بتن را از روی چوب می راند.

3) قلم پیک شکل (Spade)

قلم پیک شکل پوشش های صافی را برای بتن یا برای لبه های خاک ایجاد می کنند.

4) قلم های انعطاف پذیر (flex chisel)

تیغه‌های فلزی انعطاف‌پذیری هستند که برای تخریب کاشی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

5) اسکرابلریا خراشنده (Scrabbler)

خراشنده ها سطوح را صاف می کنند، و همچنین برای تمیز کردن قبل از چسباندن اجسام استفاده می شود.

6) قلم نوک تیز (Point)

قلم نوک تیز برای شکستن عمومی اجسام استفاده می شود.

7) برس ها (Brushing Tools)

ابزار مسواک زدن از چندین تیغه نوک تیز کاربیدی تشکیل شده است که برای تمیز کردن درزها و از بین بردن لکه های ناهموار روی بتن استفاده می شود.

 

چگونه از چکش های تخریب استفاده کنیم؟

برای استفاده حداکثری از چکش تخریب، زاویه ای که باید از آن برای ضربه زدن و ضربه زدن به سطح استفاده شود باید 90 درجه مطلق باشد. کاربر می تواند حداکثر نیرو را از دسته بلند چکش ها ایجاد کند و از این رو می تواند تقریباً هر چیزی را بشکند. اغلب برای کندن معابر و شکستن پایه ها استفاده می شود.

استفاده نادرست از چکش تخریب می تواند باعث آسیب جدی به ابزار و همچنین شما شود. برای استفاده صحیح از چکش تخریب مراحل زیر را دنبال کنید.

 

نکات ایمنی هنگام استفاده از چکش های تخریب

مانند هر ابزار برقی دیگری، حفظ ایمنی مناسب هنگام کار با چکش مهم است. از یک جفت دستکش ایمنی استفاده کنید که محکم تر گرفتن ابزار را تضمین می کند و همچنین از هر گونه لغزش ناشی از عرق جلوگیری می کند. به طور مشابه، عینک‌های ایمنی از زباله‌ها و گرد و غبار محافظت می‌کنند تا به چشمان کارگران راه پیدا نکنند و همچنین از کلاه ایمنی (کلاه سخت) برای جلوگیری از هر گونه آسیب به جمجمه در اثر سقوط کل سازه‌ها یا زباله‌ها استفاده می‌کنند.

 

فشار سفت (Firm Pressure): هنگامی که با چکش تخریب کار می کنید، باید همزمان با فشار دادن محکم آن به ناحیه ای که در حال تخریب هستید، آن را محکم بگیرید تا از بروز مشکل جدی جلوگیری کنید.

 

چرا چکش های تخریب را باید به صورت آنلاین از ما خریداری کنید؟

در اینجا، می توانید چکش های تخریب را به صورت آنلاین با بهترین قیمت خریداری کنید تا مجموعه ای از کارهای تخریب را با موفقیت انجام دهید. می‌توانید چکش‌های تخریب را با ویژگی‌های مختلفی مانند توانایی آن‌ها در ارائه تعداد ضربه در دقیقه، انرژی ضربه‌ای، ظرفیت قلمشان در میان بسیاری ویژگی‌های دیگر انتخاب کنید.

از بین چکش های تخریب از برندهای مختلف مانند ماکیتا، بوش، دیوالت، هیتاچی، BPT رودتز و کومی چند مورد را انتخاب کنید. علاوه بر این، می توان به سادگی چکش ها را بر اساس ضربات در دقیقه و انرژی ضربه بررسی کرد. ابزار دیگری که می توانید از ما خریداری کنید عبارتند از: دریل چکشی، اره، پیچ گوشتی برقی، سنگ فرز، انواع مختلف چکش تخریب یعنی نوع بنزینی، چکش تخریب 11 E و غیره.

اگر به دنبال یک چکش تخریب برای اعمال نیروی بیشتر یا کمتر هستید، چکش ها را بر اساس «ضربه در دقیقه» و «انرژی ضربه» بررسی کنید. ابزار دیگری که می توانید در اینجا خریداری کنید عبارتند از: دریل چکشی، اره، پیچ گوشتی برقی، کارواش ، دمنده، اره های چوب، دریل بتن کن، دستی و آچار در میان بسیاری دیگر. برای هر نیازی از ابزارهای برقی، اینجا مقصد اول و اخر شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...